Зміна клімату
Глобальна зміна клімату це екологічна проблема, яка була визнана однією з невідкладних проблем світового співтовариства. Зміна клімату впливає на багато аспектів навколишнього середовища та суспільства, включаючи людське здоров’я, екосистеми, сільське господарство і водопостачання, місцеву та глобальну економіку, рівень моря та аномально екстремальні погодні явища. далі…
Дослідники та експерти у галузі енергетики вважають, що глобальне потепління та збільшення споживання води людством ставлять під загрозу роботу атомних електростанцій та електростанцій, що працюють на викопному паливі, оскільки ті потребують прісну воду для охолодження. далі…
Країни, що інвестують у відновлювані джерела енергії, досягають скорочення викидів двоокису вуглецю набагато швидше, ніж держави, які вирішили підтримати ядерну енергетику.
Країни, які бажають зменшити викиди двоокису вуглецю, повинні інвестувати у відновлювані джерела енергії та відмовитися від будь-яких планів щодо атомних електростанцій, оскільки останні більше не можна вважати варіантом з низьким рівнем викидів двоокису вуглецю. далі…
27 серпня корпорація Exelon, один з найбільших постачальників електроенергії в США, оголосила, що через рік закриє дві атомні електростанції в штаті Іллінойс, сукупною потужністю 4 гігавати, попри те, що ліцензія на експлуатацію електростанцій діє ще кілька десятків років. За словами чиказької корпорації, два заводи — «Байрон» і «Дрезден» — «мають багатомільйонний дефіцит доходів». далі…
Чи може атомна енергетика забезпечити світ дешевою електроенергією
20 вересня у світі пройшли глобальні кліматичні акції. 4 мільйони людей вийшли на вулиці, а до українського маршу приєдналися понад 2 тисячі. Всім, нарешті, стало зрозуміло: зміна клімату — питання першочергової важливості. далі…
Глобальна кліматична криза вже ні для кого не новина. Ми переживаємо все частіші і масштабніші аномалії, пов’язані з нею. Суху та безcніжну зиму змінює холодна весна з надмірними опадами, за якою, імовірно, прийде чергове найспекотніше літо за всю історію спостережень. Не кажучи вже про повені, засухи, урагани чи незвично потужні пожежі. далі…