Атомна енергетика

Буклети

Інфографіка “Хто будує атомні реактори в Європі”

В інфографіці міститься інформація про те, які нові атомні реактори плануються та споруджуються у Європі. Наводяться дані, які компанії плануються до залучення при побудові реакторів.

Детальніший аналіз цих даних міститься у прес релізі 75% нових атомних реакторів в Європі знаходяться під впливом російських компаній.
далі…

Радіація і шкода для здоров’я людини

Цей буклет відноситься до збірки “Аргументи проти атомної енергетики: Факти та доводи від “А” до “Я”, в якому містяться прості, лаконічні пояснення наявних проблем атомної енергетики. В буклеті також є спростовання хибних тверджень, що використовує проатомна пропаганда. Ми прагнемо допомогти кожному – як досвідченим активістам, так і тим, хто нічого не знає про цю проблему – не тільки впевнено оперувати фактами, але й робити це переконливою, не технічною мовою. далі…

Інфографіка “Атомна енергетика: питання та відповіді”

atomka_pytannia_i_vidpovidi_web-s

Інфографіка “Атомна енергетика: питання та відповіді” – це видання найбільш поширених питань у цифрах, що дає уявлення про справжню ціну і місце атомної енергетики у світі та Україні.
 
далі…

Інфографіка Атомна енергетика – не лише АЕС

Інфографіка демонструє повний процес виробництва ядерної енергії, починаючи від виробництво палива і закінчуючи постійним захоронення відпрацьованого палива та виведення з експлуатації та ізоляції відходів.
 
далі…

Ядерний монітор: 15.01.2014 – 03.02.2014

nuclear_monitor_journal_chbВидання Світової інформаційної служби з енергетики (WISE) та Інформаційного центру з ядерної енергетики (NIRS). Українська версія видається ММГО “Екоклуб”
15.01.2014 – 03.02.2014

Завантажити публікацію:
Ядерний монітор, 15.01.2014 – 03.02.2014

http://ecoclubrivne.org/download/2008/