Атомна енергетика

Янукович пообіцяв хворим на рак збудувати урановий завод

На Кіровоградщині збудують завод з переробки урану. Про це заявив президент Віктор Янукович під час церемонії відкриття радіологічного корпусу Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру.

“Серед перспективних сфер розвитку території президент назвав атомну енергетику. У цьому контексті Янукович повідомив про намір побудувати на Кіровоградщині завод з переробки урану”, – повідомляє прес-служба президента.

Президент також відзначив важливість подальшого розвитку Кіровоградського науково-виробничого підприємства “Радій “, яке має відігравати суттєву роль в атомній енергетиці країни.

Янукович також нагадав, що сьогодні близько 55% електроенергії виробляється саме завдяки атомним потужностям країни. Глава держави зауважив, що добудова ще кількох атомних блоків дозволить збільшити цей показник до 60%.

Президент окремо відзначив важливість паралельного розвитку альтернативних джерел енергії в Україні.

“Модернізація держави – це головна мета, яка сьогодні лежить в основі тих програм, які ми заклали”, – наголосив Віктор Янукович.

Президент підкреслив, що йдеться про будівництво сильної країни, а не про поділ влади, як це було у попередні роки. Сьогодні, за словами Януковича, влада в Україні вперше працює як єдиний механізм – команда, яка почала системні реформи.

Джерело: tsn.ua