На АЕС “Фукусіма-1” у трьох реакторах розплавилося паливо

Фото: Reuters
Японська енергетична компанія TEPCO-оператор аварійної АЕС “Фукусіма-1” підтвердила побоювання про часткове розплавлення паливних стрижнів на кількох енергоблоках станції.
Після інформації про розплавлення палива у першому реакторі компанія повідомила, що теж саме відбувається у другому і третьому реакторах.
“Ґрунтуючись на проведеному нами аналізі, ми прийшли до висновку, що і в інших реакторах розплавилася деяка кількість ядерного палива”, – повідомив представник TEPCO Кен Мацуда.
Тим часом до Японії приїхала група інспекторів ООН з ядерної безпеки.
Інспектори ООН відвідають аварійну АЕС і складуть звіт для Міжнародного агентства з атомної енергії.
Нагадаємо, що минулого тижня пішов у відставку президент TEPCO Масатака Сімідзу.
Як повідомляла раніше tochka.net, компанія-оператор Фукусіми-1 прогнозує, що витік радіації на АЕС вдасться зупинити за 9 місяців. Рівень радіоактивного фону на АЕС Фукусіма-1 досяг рівня Чорнобиля.
Джерело: news.tochka.net