Атомна енергетика

Тур навколо Рівненської АЕС – День 3. смт. Рафалівка, Володимирецького району, Рівненської області

Не встигли ми розставити нашу виставку та розкласти матеріали, як люди почали активно підходити та цікавитись: «а що це Ви нам привезли?». Люди підписувались проти розвитку ядерної енергетики, не зважаючи на те, що їх рідні працюють на АЕС, оскільки розуміють, що атомна енергетика є доволі небезпечною.

Мешканці дуже були зацікавлені. Деякі казали, що чули про сонячні колектори в Маневичах і дуже раді, що нарешті завітали до них і привезли з собою інформацію та наочні приклади.

Знайшли зацікавлених людей в проектуванні сонячних колекторів. Директор центру дитячої творчості Рафалівки, шкільний вчитель. Директор центру дитячої творчості навіть декілька разів підходив до виставки і говорив що ідея будівництва колекторів йому дуже сподобалась, і що вони в Центрі обов’язково займуться цим. Обмінялись контактами та домовились про подальшу співпрацю.

Багато людей із технічною освітою, що готові впроваджувати технології з енергозбереження. Для багатьох людей значним аргументом в реальності та ефективності технологій виявився той факт, що в сусідньому районі (Маневичах) місцеві жителі вже встановили в себе колектор. Дехто навіть питав контакти цих людей в Маневичах, щоб зустрітись та переконатись в тому що ці технології дійсно працюють.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Дмитро Хмара
експерт з питань енергетики
Національний екологічний центр України
тел: +380 44 3537841
факс: +380 44 2895636
dmytro.khmara at necu.org.ua

Тарас Грицюк
ММГО Екоклуб
+38 097 860 71 63
+38 0362 26 78 91
office at ecoclubrivne.org
ecoclubrivne.org