Атомна енергетика

Енергоатом візьме кредит у росіян

Енергоатом визначив ЗАТ Альфа-Банк переможцем тендеру на надання кредиту в розмірі 252 млн. грн.

13 серпня НАЕК Енергоатом оголосила тендер на умовах попередньої кваліфікації на надання кредиту в розмірі 252 млн. грн. ДП НАЕК Енергоатом – найбільший виробник електроенергії в Україні з часткою сукупного виробництва понад 50% в загальному обсязі виробництва електроенергії України. Компанія об’єднує чотири українські діючі атомні електростанції з 15 енергоблоками встановленою потужністю 13,8 Гвт.

У серпні Служба безпеки України в четвер, 16 серпня, порушила кримінальну справу за фактом крадіжки посадовими особами Національної атомної енергогенеруючої компанії Енергоатом більше 3,3 мільйонів гривень.

Альфа-Банк заснований у 1990 році та є одним із найбільших банків Росії за величиною активів і власного капіталу. За даними фінансової звітності за 2006 рік, активи групи Альфа-Банк, куди входять ВАТ Альфа-Банк, дочірні банки та фінансові компанії, склали 15,2 млрд. доларів США, спільний капітал – 1,3 млрд. доларів США, кредитний портфель за вирахуванням резервів – 9,5 млрд. доларів США. Чистий прибуток за підсумками 2006 року склав 190,3 млн. доларів США (за підсумками 2005 року – 180,6 млн.).

За матеріалами УНІАН

Кореспондент.net