Атомна енергетика

Консорціум «Арева-Сіменс» відклав завершення будівництва реактора «Олкилуото-3» ще на 6 місяців

Консорціум «Арева-Сіменс» («Areva-Siemens») відклав орієнтовну дату поставки ще на 6 місяців і тепер каже, що будівництво займе 6,5 років замість обіцяних 4 років.
Завершення будівництва реактора «Олкилуото-3» намічене на літо 2011 року

Представники фінського комунального підприємства «Teollisuuden Voima Oy» (TVO) повыдомляють що будівництво реактора «Олкилуото-3» («Olkiluoto-3») буде завершене «влітку 2011 року».

Консорціум «Арева-Сіменс», який раніше орієнтувався на 2011 рік після двохрічної затримки у початковому графіку, повідомив його 28 грудня про орієнтовне завершення будівництва влітку.

За словами «TVO», машинна зала вже добудована до рівня даху і деякі комплектуючі турбіни вже прибули до Фінляндії, а встановлення турбогенератора має розпочатися в квітні.

Як повідомили представники підприємства, загальна кількість робочих на будівництві з минулої весни зросла вдвічі і зараз становить понад 2600 чоловік. Найважливіші роботи за графіком тривали на будівлі реактора протягом різдвяних і новорічних свят. Виробництво основних складників переходить до фази заводського випробування. В Японії було завершено збірку бака реактора високого тиску.

«Затримка проекту призведе до додаткових робіт и витрат», – сказав директор проекту по будівництву реактора «Олкилуото-3» Мартін Ландтман. За його словами, докладаються зусилля для якомога швидшого завершення енергоблоку без порушення вимог безпеки і якості.

Текст оригіналу TVO: http://www.tvo.fi/1016.htm

Примітка: Результати діяльності «Ареви» за 2007 рік мають бути опубліковані 28 лютого 2008 року. Така публікація зазвичай є найкращою нагодою отримати нові дані щодо подальших перевитрат за кошторисом.

28 грудня 2007 року

Platts