Атомна енергетика

Радіація і шкода для здоров’я людини

Цей буклет відноситься до збірки “Аргументи проти атомної енергетики: Факти та доводи від “А” до “Я”, в якому містяться прості, лаконічні пояснення наявних проблем атомної енергетики. В буклеті також є спростовання хибних тверджень, що використовує проатомна пропаганда. Ми прагнемо допомогти кожному – як досвідченим активістам, так і тим, хто нічого не знає про цю проблему – не тільки впевнено оперувати фактами, але й робити це переконливою, не технічною мовою.

При збиранні такого великого масиву інформації певні факти неодмінно будуть пропущені. Стан атомної енергетики постійно змінюється і деякі з цих фактів і даних можуть швидко застаріти. Ми закликаємо вас шукати оновлену інформацію в мережі Інтернет.

Деякі розділи вимушено присвячені ситуації, яка склалася переважно у США. Проте багато (якщо не більшість) фактів та аргументів мають місце у будь-якій країні світу. Ми закликаємо вас користуватися цими буклетами і широко поширювати їх. Вони перебувають у вільному доступі для завантаження і можуть перевидаватись без будь-яких дозволів.

Завантажити публікацію:
Радіація і шкода для здоров’я людини. Аргументи проти атомної енергетики. (PDF)