Атомна енергетика

Активісти руху Greenpeace вилізли сьогодні на Ейфелеву вежу в Парижі і розпростерли плакат протесту проти політики Франції в області ядерної енергетики.

Про це повідомляє агентство Reuters.

На плакаті зображений символ атома в кільці зірок, які представляють країни Євросоюзу, а плакат на знаменитій вежі символізує президентство Франції в ЄС. Протест, який організували приблизно 15 активістів, був влаштований під час саміту держав-членів ЄС і країн Середземномор’я, який проходить сьогодні в столиці Франції.

“З часу, коли Ніколя Саркозі був обраний президентом, він зробив все, що міг, щоб продати ядерну енергію”, – заявив активіст Greenpeace Фредерік Марільє.

“На саміті ООН, на чолі Євросоюзу, або на недавньому саміті G8 він (Саркозі) поводився як комівояжер Areva і використовував політичні ресурси для просування французької ядерної енергії”, – заявив представник Greenpeace.

Французька промислова група Areva виробляє і постачає устаткування і системи для передачі і розподілу електроенергії.

Питання про ядерну безпеку вийшло на передній план у Франції після повідомлення про витік урану з ядерної станції на південному сході Франції, відзначає агентство.

http://news.1plus1.ua/