Атомна енергетика

У Франції радіоактивного зараження зазнали 15 робітників EDF

У Франції 15 робітників Electricite de France (EDF) зазнали радіоактивного зараження. Інцидент стався на підприємстві найбільшого в світі виробника “атомної” електроенергії Electricite de France (EDF). Як передає Associated Press із посиланням на представників EDF, сліди радіоактивних елементів були виявлені під час стандартного обстеження робітників на фабриці з виробництва ядерного палива Сент-Альбан в альпійському районі Ізер.

Інцидент стався 18 липня 2008 р., проте EDF оголосила про це тільки сьогодні. Згідно з висновком медиків, зараження не матиме жодних наслідків для здоров’я робітників. Причини інциденту з’ясовуються.

Минулого тижня на південному сході Франції в результаті розриву підземного трубопроводу стався витік радіоактивної рідини. Аварія трапилася у м. Роман-на-Ізеру неподалік від заводу, що належить французькому електроенергетичному концерну Areva.

9 липня ц.р. у результаті аварії на фабриці з виробництва ядерного палива Tricastin, що знаходиться за 40 км. від м. Авіньон, стався витік радіоактивної рідини. Її об’єм склав близько 30 тис. л. Частина цієї рідини потрапила до двох довколишніх річок.

РБК-Україна