Атомна енергетика

У Франції стався витік радіоактивних речовин: евакуйовані 127 людей

У Франції стався витік радіоактивних речовин: евакуйовані 127 людей.

У Франції на об'єкті атомної електроенергетики в місті Трікастін на півдні країни стався витік радіоактивних речовин.

В результаті 127 людей евакуйовані, 45 з яких доправлені в лікарню, передає Associated Press із посиланням на заяву Жана Жірарді, одного з інженерів, що працюють на АЕС.

Він зазначив, що за наслідками проведених досліджень слабкі сліди радіоактивних елементів були виявлені у двох співробітників.

Це вже не перший подібний інцидент у Франції, що стався цього місяця.

Нагадаємо, 24 липня на даному підприємстві стався витік радіоактивних відходів, у результаті якого майже 100 людей отримали незначну дозу радіації.

Крім того, 18 липня 15 робітників Electricite de France (EDF) зазнали радіоактивного зараження. Інцидент стався на заводі з виробництва ядерного палива Сент-Альбан в альпійському районі Ізер, що належить найбільшому в світі виробникові "атомної" електроенергії Electricite de France.

Раніше на південному сході Франції в результаті розриву підземного трубопроводу стався витік радіоактивної рідини. Аварія сталася в місті Роман-на-Ізеру неподалік від заводу, що належить французькому електроенергетичному концерну Areva.

Раніше, 9 липня ц.р. в результаті аварії на фабриці з виробництва ядерного палива Tricastin, що знаходиться в 40 км від міста Авіньон, стався витік радіоактивної рідини. Її об'єм склав майже 30 тис. л. Частина цієї рідини потрапила до двох довколишніх річок.

РБК