Атомна енергетика

Звіт про стан світової ядерної галузі 2016: Огляд і висновки

Доповідь про стан світової ядерної галузі (World Nuclear Industry Status Report) – це щорічний незалежний експертний комплексний аналіз даних щодо ситуації у світовій ядернії енергетиці, а також щодо ситуації по кожній з 31 країни світу, які мають ядерну енергетику.

У доповіді за 2016 рік також оцінюється статус програм будівництва нових атомних реакторів в існуючих ядерних державах, а також потенційних ядерних державах. Доповідь про стан світової ядерної галузі – 2016 Вона також включає:

Оцінку фінансового стану багатьох великих промислових гравців галузі.

  • Звіт про поточну ситуацію через 30 років після аварії на Чорнобильській АЕС, яка призвела до забруднення великої частини території Європи.
  • Звіт про поточну ситуацію на АЕС “Фукусіма” та містить огляд невирішених проблем як на території станції, так і поза її межами, через п’ять років після катастрофи.
  • В главі, в якій порівнюються атомна і відновлювана енергетика, наведено дані щодо глобального обсягу інвестицій, генеруючих потужностей і обсягів виробництва електроенергії атомними, вітровими і сонячними електростанціями.

Додаток 1 містить огляд щодо кожної з 31 країн, в яких експлуатуються атомні електростанції. Особлива увага приділяється Бельгії, Китаю, Японії, Франції і США.

Огляд та висновки Доповіді про стан світової ядерної галузі (українською мовою):

Звіт про стан світової ядерної галузі 2016: Огляд і висновки (PDF)