Categories: Новини

На АЕС у Фінляндії стався витік радіоактивних речовин

На АЕС Olkiluoto у фінському місті Еурайокі стався витік радіоактивних речовин в реакторну воду. Про це повідомляє видання Yle.

Згідно з даними Центру ядерної і радіаційної безпеки, витік не становить загрози для навколишнього середовища.

Дози радіаційного опромінення, отримані працівниками АЕС, дозволяють продовжувати виробництво електроенергії.

Директор відділу виробництва електроенергії АЕС Мікко Косонен розглядає ситуацію як неприємну, проте не надто серйозну.
“Подібні ситуації траплялися за час роботи станції вже близько 40 разів”, – сказав він.

Виробництво електроенергії буде призупинено на час ремонтних робіт, починаючи з понеділка 11 квітня. Ремонт триватиме близько тижня.

Джерело: eurointegration.com.ua

owlman

Recent Posts

Чим небезпечні малі ядерні реактори

Першою відповіддю на кризу мають бути відновлювані джерела енергії та системи накопичення, а не нові…

1 тиждень ago

Чому реактор Олкілуото-3 став фінським уроком для майбутнього енергетики України

Яу 3,2 млрд євро перетворились на 11 млрд і 14 років затримки відносно запланованого запуску.

3 місяці ago

Ядерна ілюзія: чому малі модульні реактори не врятують атомну енергетику

Остання пропозиція атомної галузі не є революцією, це дороге і шкідливе відволікання від реальних кліматичних…

5 місяців ago

Малі реактори: майбутнє чи дорога ілюзія?

Чому Україна ризикує витратити мільярди на неіснуючу технологію.

7 місяців ago

Україна може витратити мільярди доларів на малі модульні реактори, які ще не працюють ніде у світі

За даними МАГАТЕ, перші комерційні ММР у США та Канаді можуть з’явитися не раніше початку…

8 місяців ago

Як Британія «застрягла» з будівництвом АЕС: чому Україні варто придивитися до цього досвіду

Її планували запустити 2025 року, але перший реактор запрацює не раніше 2029-го.

9 місяців ago