Categories: Новини

На АЕС в Миколаївській області сталася аварія

У понеділок, 16 квітня, в 20:16 на Південноукраїнській АЕС сталася НП.

Як повідомляє прес-служба МНС, в основному трансформаторі блоку № 2 сталося руйнування ізолятора. В момент обриву спрацював аварійний захист та енергоблок перейшов на мінімально контрольований рівень і був відключений від об’єднаної енергосистеми України.

Як повідомляється, радіаційне і протипожежний стан на станції в межах норми. В результаті інциденту на АЕС ніхто не постраждав.

Джерело: ura-inform.com

Петях Михайло

Recent Posts

Чим небезпечні малі ядерні реактори

Першою відповіддю на кризу мають бути відновлювані джерела енергії та системи накопичення, а не нові…

1 тиждень ago

Чому реактор Олкілуото-3 став фінським уроком для майбутнього енергетики України

Яу 3,2 млрд євро перетворились на 11 млрд і 14 років затримки відносно запланованого запуску.

3 місяці ago

Ядерна ілюзія: чому малі модульні реактори не врятують атомну енергетику

Остання пропозиція атомної галузі не є революцією, це дороге і шкідливе відволікання від реальних кліматичних…

5 місяців ago

Малі реактори: майбутнє чи дорога ілюзія?

Чому Україна ризикує витратити мільярди на неіснуючу технологію.

7 місяців ago

Україна може витратити мільярди доларів на малі модульні реактори, які ще не працюють ніде у світі

За даними МАГАТЕ, перші комерційні ММР у США та Канаді можуть з’явитися не раніше початку…

8 місяців ago

Як Британія «застрягла» з будівництвом АЕС: чому Україні варто придивитися до цього досвіду

Її планували запустити 2025 року, але перший реактор запрацює не раніше 2029-го.

9 місяців ago