Categories: Новини

У третьому блоці ЧАЕС сталося задимлення

В одному з приміщень блоку №3 Чорнобильської атомної електростанції у вівторок вдень сталося задимлення.
Про це повідомляє прес-служба Державної інспекції ядерного регулювання.

Згідно з прес-релізом, інформація про задимлення у приміщенні №509 з’явилася о 15:57, а за кілька хвилин задимлення вже ліквідували працівники ДСНС.

“Радіаційний стан приміщень блоку №3 та майданчику ЧАЕС без змін”, – сказано у повідомленні.

Про причини задимлення не повідомляється.

Джерело: Українська правда

owlman

Recent Posts

Чим небезпечні малі ядерні реактори

Першою відповіддю на кризу мають бути відновлювані джерела енергії та системи накопичення, а не нові…

1 тиждень ago

Чому реактор Олкілуото-3 став фінським уроком для майбутнього енергетики України

Яу 3,2 млрд євро перетворились на 11 млрд і 14 років затримки відносно запланованого запуску.

3 місяці ago

Ядерна ілюзія: чому малі модульні реактори не врятують атомну енергетику

Остання пропозиція атомної галузі не є революцією, це дороге і шкідливе відволікання від реальних кліматичних…

5 місяців ago

Малі реактори: майбутнє чи дорога ілюзія?

Чому Україна ризикує витратити мільярди на неіснуючу технологію.

7 місяців ago

Україна може витратити мільярди доларів на малі модульні реактори, які ще не працюють ніде у світі

За даними МАГАТЕ, перші комерційні ММР у США та Канаді можуть з’явитися не раніше початку…

8 місяців ago

Як Британія «застрягла» з будівництвом АЕС: чому Україні варто придивитися до цього досвіду

Її планували запустити 2025 року, але перший реактор запрацює не раніше 2029-го.

9 місяців ago