Categories: Новини

В Японії зупиняють єдиний атомний реактор – на невизначений час

Єдиний діючий ядерний реактор в Японії буде виведений з експлуатації сьогодні зранку для перезавантаження палива та ремонтних робіт, проте без визначеного часу запуску.

Мережа АЕС країни, яка колись забезпечувала до 30% виробленої електроенергії, була закрита для інтенсивних перевірок безпеки після катастрофи на АЕС “Фукусіма-1” в 2011 році.
За розкладом, четвертий реактор АЕС “Охі” на заході країни має бути зупинено в перші години сьогоднішнього ранку. Вважається, що він залишатиметься неактивним щонайменше до грудня. Японія залишиться без електроенергії, виробленої на АЕС, на найдовший період з 1960-х років.

“Українська енергетика”, за матеріалами The Independent

Петях Михайло

Recent Posts

Чим небезпечні малі ядерні реактори

Першою відповіддю на кризу мають бути відновлювані джерела енергії та системи накопичення, а не нові…

1 тиждень ago

Чому реактор Олкілуото-3 став фінським уроком для майбутнього енергетики України

Яу 3,2 млрд євро перетворились на 11 млрд і 14 років затримки відносно запланованого запуску.

3 місяці ago

Ядерна ілюзія: чому малі модульні реактори не врятують атомну енергетику

Остання пропозиція атомної галузі не є революцією, це дороге і шкідливе відволікання від реальних кліматичних…

5 місяців ago

Малі реактори: майбутнє чи дорога ілюзія?

Чому Україна ризикує витратити мільярди на неіснуючу технологію.

7 місяців ago

Україна може витратити мільярди доларів на малі модульні реактори, які ще не працюють ніде у світі

За даними МАГАТЕ, перші комерційні ММР у США та Канаді можуть з’явитися не раніше початку…

8 місяців ago

Як Британія «застрягла» з будівництвом АЕС: чому Україні варто придивитися до цього досвіду

Її планували запустити 2025 року, але перший реактор запрацює не раніше 2029-го.

9 місяців ago