Categories: Новини

З АЕС Фукусіма-1 в Тихий океан злили 560 тон води

Упродовж минулої доби з аварійної АЕС Фукусіма-1 в Тихий океан злили 560 тон води, повідомляє японська інформаційна служба NHK з посиланням на компанію-оператора станції Токіо Денреку.

Перед тим вода, накопичена на території АЕС, пройшла перевірку на радіоактивність. Як заявили спеціалісти, що несуть відповідальність за злив води, рівень її радіоактивності не перевищував небезпечних параметрів, що визначені відповідними техніко-технологічними стандартами, а тому, за їх словами, ця вода не нашкодить навколишньому середовищу.

Джерело: ukrinform

owlman

Recent Posts

Чим небезпечні малі ядерні реактори

Першою відповіддю на кризу мають бути відновлювані джерела енергії та системи накопичення, а не нові…

1 тиждень ago

Чому реактор Олкілуото-3 став фінським уроком для майбутнього енергетики України

Яу 3,2 млрд євро перетворились на 11 млрд і 14 років затримки відносно запланованого запуску.

3 місяці ago

Ядерна ілюзія: чому малі модульні реактори не врятують атомну енергетику

Остання пропозиція атомної галузі не є революцією, це дороге і шкідливе відволікання від реальних кліматичних…

5 місяців ago

Малі реактори: майбутнє чи дорога ілюзія?

Чому Україна ризикує витратити мільярди на неіснуючу технологію.

7 місяців ago

Україна може витратити мільярди доларів на малі модульні реактори, які ще не працюють ніде у світі

За даними МАГАТЕ, перші комерційні ММР у США та Канаді можуть з’явитися не раніше початку…

8 місяців ago

Як Британія «застрягла» з будівництвом АЕС: чому Україні варто придивитися до цього досвіду

Її планували запустити 2025 року, але перший реактор запрацює не раніше 2029-го.

9 місяців ago